Firemní akce

prosíme, ověřte si vždy telefonicky zda jsou v místě klimatické podmínky
 vhodné pro vstup na aktivity (déšť, silný vítr,...)

 

PROŽITKOVÉ PROGRAMY

V případě, kdy je poptávaná akce typu Tembuilding, Fun, nebo Outdoor management training – jsme schopni plnohodnotně zajistit realizaci včetně personálního i materiálního zázemí. Standardem je intenzivní komunikace se zadavatelem a projekty „na klíč“.

Doporučujeme tzv. doplňkové programy, které mohou využít vzdělávací organizace, hotely a podobně. Máme zpracované i několikahodinové aktivity „energizery“, které uvolní účastníky semináře, zefektivní přenos teorie do praxe.

Společnost Gm5 – Adventure & Adrenaline education centre má bohaté zkušenosti s pořádáním výše zmiňovaných programů pro klienty v rámci Evropy. Spolupracujeme s významnými agenturami zastupující řadu umělců v ČR a SR i dodavateli zábavných atrakcí.

Kvalitu našich lektorů garantuje mimo jiné i smluvní partnerství s KRL FTK UP Olomouc – špičkovým vysokoškolským pracovištěm, vychovávajícím odborníky v oblasti volnočasových aktivit.

Vyzkoušejte zábavné programy s legendou – TITANIC, CASINO, MAFIÁNI, THE FLINSTONES, PEVNOST BOYARD a další.

 

CO JE TO ZÁŽITEK?

prožiji-li něco, co se vymyká mým dosavadním zkušenostem, uvědomím si to a zaznamenám do paměti změnu. Tuto změnu provází i aspekt objevování a uvědomění. Osoba objevuje a posouvá doposud známé hranice svých možností, otevírá se sama sobě. Zážitek je změnou, formující charakter osoby. Efekt prožitku je tím silnější, čím je prožitek individuálnější, intenzivnější, produktivnější a vztažený na prožívající osobu (Oelkers 1998)

 

CO JE TO EVENT MANAGEMENT?

Neformální setkání s obchodními partnery, zákazníky, zaměstnanci, jehož cílem je posílení dobrých vztahů v jiné než pracovní atmosféře.

 

 

 

Legendární motorest je zpět - Motorest Naháč - D1, exit 29B
Vánoční večírky s programem
Baby-friendly-hotel.cz, dovolená s dětmi

 

GIVE ME 5

© 2019
ZFP Aktivity PARK
Hotel Akademie